Jak to vlastně celé vzniklo?

kateřína hejčová

Náš příběh

Lásku k dekorování máme v rodině, nevím přesně, kde se vzala u mé maminky, ale už jako malá holka si pamatuji, že u nás doma měla maminka vždy vše vyzdobeno podle ročního období a neustále něco tvořila. S příchodem jara u nás snad nikdy nechyběly Narcisy, Tulipány, Hyacinty, ty Vám přinesou domů kousek voňavého jara, ale hlavně Kočičky, (částečně rozvité květy vrby jívy), pro ty jsme si na vesnici k babičce a dědečkovi jezdily pravidelně, neboť Kočičky jsou krásným symbolem jara a Velikonoc. Na podzim to byly červené plody šípků, dekorace z krásně zbarveného listí i kaštany, (zkuste si na podzim vyrobit věnec z šípků, všichni sousedé Vám budou závidět Vaši krásnou podzimní dekoraci).

Snad nejkrásnější to u nás doma bylo vždy na Vánoce. :) Floristické dekorativní doplňky a pomůcky pro aranžování, které jsou dnes běžně dostupné, o těch jsme si tenkrát mohli nechat leda tak zdát. Protože moje maminka byla vždy kreativní a uměla si poradit, dokázala dnešní moderní aranžovací doplňky hravě nahradit. Pamatujete si klasické hranaté plastové krabičky na mýdlo? Tak ty moje maminka naplnila plastelínou, do ní přidala nádherně voňavé jedlové větvičky, doprostřed upevnila kónickou svíci a svícínek vždy dozdobila do barvy. Pamatuji si, jak jsme je s Bratrem každé vánoce nosili do školy a školky, jako vánoční dekoraci do třídy. :) Možná se teď usmíváte, ale ty vánoční svícínky byly tenkrát opravdu krásné, maminka je vždy před vánoci vyráběla pro babičky, tetičky, pro svoje kamarádky, každý chtěl její svícen na svůj sváteční stůl a ona je Všem vždy s láskou vyrobila. :)

No a tak s jistotou vím, od koho jsem získala radost a lásku k dekorování Já. Maminka většinou vymyslí jak, co provedeme technicky a já jsem takový „dotahovač“ našich plánů. :)

Neustále hledáme inspiraci, tvoříme, snažíme se vymýšlet nové a originální nápady, ne vždy se ale všechno povede hned na poprvé, byly dekorace, které nám daly docela zabrat. Někdy jsem na nás docela přísná, nic co není dost dobré, neprojde :), ale stále nás to ohromně baví a to je právě to, co nás žene a posouvá dál.

Máme rádi, když je vše dotaženo do detailu :)

Ptáte se, jak tedy začal ten náš Svatební příběh?

Tenkrát jsme to ještě vůbec netušili, ale začal někdy v dubnu roku 2013, kdo už četl náš eBook,

10 TIPŮ, JAK ZVLÁDNOUT SVATEBNÍ PŘÍPRAVY ten ví. :) Bylo to tenkrát, když mě moje sestřenice poprosila, zda bych jí pomohla s výzdobou svatební hostiny.

Byla to naše první svatba a vždy na ni budeme s láskou vzpomínat, byla speciální. :)

Pamatuji se, jak se nás tenkrát profesionální fotografka ptala a Vy připravujete svatby? …tabule je opravdu nádherná, měla jsem tenkrát obrovskou radost, ne kvůli nám, ale protože jsem chtěla, aby byla hlavně sestřenice spokojená, byl to její velký den. :)

Bylo to až nějakou dobu po její svatbě, kdy přišla moje maminka a řekla mi, že už nějakou dobu přemýšlí o tom, že by si otevřela obchůdek se svatebními dekoracemi. Chviličku jsem se zamyslela a řekla jí, to je přesně to, co v našem městě chybí. :)

Pamatuji se, jak jsme před svatbou mé sestřenice hledali a pátrali na internetu, co, kde a jak, ale nejvíce se nám osvědčilo, když moje sestřenice řekla svoji představu, co by asi na své svatební tabuli chtěla mít, nakoupily jsme vzorky organzy, korálků, kamínků a doma jsme zkusili naaranžovat stůl. Bylo to úplně jiné, mít všechny ty věci v ruce, vidět barvu organzy, kterou si sestřenice zvolila a mít možnost zkusit různé varianty svatební tabule.

Proto, když moje maminka přišla s nápadem na svatební dekorace a hlavně také po naší vlastní zkušenosti jsem věděla, že kamenná prodejna, kde si Zákaznice budou moci vše v klidu prohlédnout, společně vyzkoušíme návrh svatební tabule a Zákaznice se podívají, zda se jim více bude líbit tmavý či světlejší odstín organzy a doplňků, nebo zda na tabuli budou korálky, či plátky růží je ta správná cesta. :)

Dnes už víme a naše Zákaznice nám to opakovaně potvrzují, že skutečně preferují, aby si mohly dekorace prohlédnout a v klidu si vybrat všechno co by chtěli mít ve svůj velký den nejen na svatební tabuli. Umíme zákaznicím poradit, pomoci a návštěva našeho obchůdku může našim Zákaznicím ušetřit nejen jejich finance, ale i spoustu času při hledání těch správných svatebních barev a dekorací.

Pokud právě hledáte inspiraci, nebo radu jak vše načasovat a zorganizovat přečtěte si náš eBook

10 TIPŮ, JAK ZVLÁDNOUT SVATEBNÍ PŘÍPRAVY, nebo nás neváhejte navštívit v našem obchůdku, rádi se Vám budeme věnovat. Každá svatba je pro nás důležitá, klademe důraz na přátelský a osobní přístup a nabízíme Vám veškeré konzultace zdarma.

Doufáme, že Vás budou naše stránky inspirovat při plánování Vašeho velkého dne :)

Ze srdce Vám přejeme spoustu štěstí a lásky

Mohlo by se Vám líbit