Příprava svatební tabule

DNT1-018_03

Plánujete, že si Vaši svatební tabuli přichystáte sami? Už jste si s partnerem ujasnili, jak by Vaše svatební tabule měla vypadat?

Určitě Vám hlavou běhá spoustu myšlenek, místo svatební hostiny, počet hostů, finanční rozpočet, styl a v neposlední řadě také barva svatební tabule.

Při přípravě svatební tabule je důležitý každý detail, jen tak bude finále dokonalé …

Samotná příprava svatební tabule a místa hostiny většinou zabere spoustu času.  Pokud máte kamarádku, nebo někoho v rodině, komu jste třeba pomáhali s přípravou svatební hostiny, určitě víte, jak časově náročné mohou všechny ty přípravy, drobnosti a detaily být. Často hovoříme o mnoha hodinách práce, aby mohlo být finále dokonalé.

Každá Nevěsta chce mít tu nejkrásnější svatební tabuli, a to hned z několika důvodů, aby byl její velký den perfektní, pohádkový, jak jste si jej vysnili už jako malé, při hrách na Princezny, abyste se cítili ve svůj velký den dobře, nebo třeba chcete „trumfnout“ kamarádku …zkrátka každý si může přidat ten svůj důvod, proč touží mít tu nej svatební tabuli.

Vždy když pro nějaký pár připravujeme svatební tabuli a vlastně i každé Nevěstě, která u nás třeba jen nakupuje a svatební výzdobu si chystá sama, radíme …než „pustíte“ ke stolu Vaše svatební hosty, nechejte si výzdobu vyfotit. Po příchodu hostů, už to nikdy neuděláte, všechny ty hodiny práce jsou rázem ty tam a připravíte se tak o možnost mít Vaši svatební tabuli zachycenu na svatebních fotografiích.

Zmínku o využití profesionální pomoci při přípravě svatební tabule naleznete také v našem ebooku 10 TIPŮ, JAK ZVLÁDNOUT SVATEBNÍ PŘÍPRAVY.

Náš tip: Dopřejte Vašemu fotografovi extra čas před příchodem Vašich hostů. Aby fotograf vše stihnul a Vaše tabule tak mohla být také zachycena ve vzpomínkách, v základu by 15 minut mělo stačit.

Dohodněte se s vaším fotografem a vše společně předem naplánujte. Než přistoupíte k přípitku …po příjezdu, nebo přesunu z obřadu, se zastavte venku, povídejte si s přáteli a dejte fotografovi tu chviličku. Váš fotograf tento čas rozhodně ocení a Vy určitě také, až budete za rok listovat svým svatebním albem. :)

Přejeme spoustu krásných okamžiků s přípravou svatební tabule

 

Pokud byste s čímkoli potřebovali pomoci, nebo poradit, můžete se na nás kdykoli obrátit, třeba na našem Facebooku. Nebo nám můžete napsat email, nebo rovnou zavolat.

info@svatebnidekoraceprostejov.cz

+ 420 778 039 161

 

Mohlo by se Vám líbit