Více o barvách

To, že bílá barva má své jedinečné kouzlo jsme Vám psali nedávno, přejete si něco barevnějšího, ale nevíte, která barva bude ta pravá?

Velmi oblíbené a krásné jsou světlé barvy, především jakékoli krémové, šampaň a lososové odstíny.

Barva Šampaň má mnoho odstínů, působí elegantně a luxusně. Tato barva se dá krásně kombinovat s mnoha krémovými tóny, s odstíny hnědé, nebo třeba starorůžové barvy. Světlé barvy jsou decentní a jemné, rozjasní a opticky zvětší i menší prostor a pro milovnice lesku, drobný detail zlaté vykouzlí naprosto dokonalé a elegantní spojení a dodá svatební tabuli punc vznešenosti.

Růžová barva bude vždy trendy ve všech svých odstínech, je barvou mládí a oddanosti. Světle růžová barva působí jemně a něžně. Pokud sníte o pohádkové svatbě, nebo plánujete obřad na zámku, právě růžová promění Vaši svatbu v dokonale romantickou záležitost.

Není růžová, jako růžová – správný odstín růžové se dá krásně kombinovat například se zelenou, tato kombinace Vaši tabuli přímo rozzáří. Starorůžová barva krásně vypadá s krémovou. Dalším výrazným odstínem růžové je fuchsiová, nebo správnou kombinací růžové a šedé bude Vaše svatební tabule velmi elegantní.       A co takhle růžovo – hnědá kombinace?

Výběr je pouze na Vás :)

Pokud se na cokoliv potřebujete zeptat, neváhejte a zavolejte nám na tel. 778 039 161.

Katka a Alena
Svatební dekorace Prostějov

Mohlo by se Vám líbit